Haber

Elon Musk açıklamalarına devam ediyor: Twitter, CIA ve FBI ile işbirliği yaptı

Elon Musk, ” heyecanDosyalar” başlıklı açıklamalarının 9’uncusunu serbest gazeteci Matt Taibbi aracılığıyla yaptı. Elon Musk’ın eski heyecanŞirketin yönetiminin uygulamalarına ilişkin yaptığı yeni açıklamada, şirketin ABD hükümetinin söylemiyle çelişen bilgileri sansürleyerek ve hükümetle aynı fikirde olmayan doktor ve uzmanları itibarsızlaştırarak Kovid-19 salgınıyla ilgili tartışmalara müdahale ettiği ortaya çıktı.

ABD HÜKÜMETİNİN UYGULADIĞI FİYAT

heyecanEski yönetimin iç yazışmalarını paylaşan Zweig, . heyecan Sadece baskı yapmadığını yazdı. ama aynı zamanda Facebook, Google ve Microsoft da Covid-19 salgınını tartışacak.

Trump yönetiminin salgının başlangıcında halkı paniğe sevk edecek ve bu konuda şirket üzerinde baskı oluşturacak içeriklerle ilgili endişeleri olduğunu belirten Zweig, Lider Joe Biden yönetiminin Amerikan halkına verdiği mesajın şu şekilde olduğunu söyledi: Covid-19 salgını, “Covid-19’dan çok korkuyorsunuz ve güvende olmak, güvende olmak bizim görevimiz. dediğimiz gibi yap ve heyecanKendisine bu yönde baskı uyguladığını ifade etti.

“ABD KURUMLARIYLA TÜTÜN İŞBİRLİĞİ”

9. açıklamada, serbest gazeteci Taibbi heyecan FBI, Dışişleri Bakanlığı, CIA ve Pentagon dahil olmak üzere çeşitli devlet kurumlarıyla işbirliği içinde bu gözetim ve sansürü paylaştı. FBI’ın Twitter’da diğer devlet kurumlarını da kapsayan çok çeşitli sosyal medya gözetimi ve sansürüne aracılık ettiğini iddia eden Taibbi, söz konusu uygulamanın FBI’ın siber tehditlerle ilgilenen birimi olan Yabancı Etki Görev Gücü (FITF) ve yerel olduğunu söyledi. polis, medya ve farklı devlet kurumları. kurumlar dahil.

ELON MUSK 3 HAFTALIK ESKİ BELGELERİ AÇIKLADI

Elon Musk, Twitter’ın eski yönetiminin iç yazışmalarını 3 haftadır bir grup gazeteciyle paylaşarak ifşa ediyor. Twitter’ın yeni yöneticisi ve bağımsız gazeteciler tarafından “Twitter Dosyaları” olarak adlandırılan bu tweet’ler, Twitter’ın eski yönetiminin siyasi görüşleri nedeniyle içeriklere taraflı bir şekilde müdahale ettiğini gözler önüne seriyor.

HUNTER BIDEN İLE İLGİLİ BELGELER DE MEVCUT

Şimdiye kadar yapılan açıklamalarda, ABD Başkanı Joe Biden’ın grubunun talebiyle seçim sürecinde ortaya çıkan Biden’ın oğlu Hunter Biden ile ilgili sızıntıların sansürlenmesi, Trump’ın hesabının askıya alınması ve Twitter’ın eski hesabının askıya alınması gibi konular gündeme geldi. ABD ordusunun Ortadoğu’daki yönetimi. Manipülasyonlarına alet olduğu da ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu