Teknoloji

GTA 6 Yakında Tanıtılabilir! Sayfa Metacritic’te Açıldı

Son yılların en çok beklenen oyunu GTA 6 Öyle olduğunu söylemek yanlış olmaz. Rockstar oyunu geçen yıl resmi olarak duyurmuştu. Ancak o tarihten bu yana oyunla ilgili sızıntılar dışında pek bir gelişme yaşanmadı.

Bugün ise bekleyenleri heyecanlandıracak bir gelişme yaşandı. Film, dizi ve oyun gibi yapımları değerlendiren ve eleştirmen puanlarını derleyen web sitesi. MetakritikGTA 6 sayfasını oluşturdum.

GTA 6 Metacritic sayfası şuna benziyor

Buradan ulaşabilirsiniz” Grand Theft Auto IV Tahmin edebileceğiniz gibi Metacritic sayfasında oyun hakkında pek fazla bilgi bulunmuyor. Özet bölümünde Rockstar’ın oyunu geliştirdiği ve tıpkı diğer oyunları gibi çığır açacağı söyleniyor.

Ayrıca platform kısmında PlayStation 5 ve Xbox Series X/S gerçekleştiğini görüyoruz. Bu da önceki oyunlarda olduğu gibi önce konsollara, daha sonra da PC’ye çıkacağının göstergesi olabilir. Mesela GTA 5, Eylül 2013’te konsollara çıktı ve Nisan 2015’te PC’ye geldi. GTA 6’da böyle bir aralık olur mu bilmiyoruz.

GTA 6’nın Metacritic sayfasının açılması, sosyal medyada oyunun yakın zamanda tanıtılabileceği ve bir fragman yayınlanabileceği yönünde söylentilere neden oldu. Rockstar’dan herhangi bir açıklama yok. Bunun doğru olup olmayacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

GTA 6 ile ilgili tüm sızıntılar için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu