Haber

Kaçırılan çocuğu taciz eden fail tutuklandı

İstanbul’un Bağcılar ilçesinde mahalle korucusu Metin Şenay, 12 yaşındaki MY’yi kaçırarak cinsel istismarda bulundu. Şenay’ın iş yerine ses yalıtımlı kapalı kompartıman yaptırdığı belirlendi. Gözaltına alınan fail daha sonra tutuklandı.

Halk TV’den Seyhan Avşar’ın haberine göre 11 yaşındaki MY, dün sabah saatlerinde annesi tarafından Karacaoğlan İlkokulu’na bırakıldı. Okul öğlen 13:00’te dağıldı. Ama MY asla eve geri dönmedi. Çocuğun babası Mustafa Y., Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek kayıp başvurusunda bulundu.

Çocuk Şube Müdürlüğü, çocuğun okula 300-400 metre arasında Maslak Caddesi üzerinde beyaz bir minibüse bindiğini belirledi. Çocuğu araca götüren failin, ailenin konutuna su emri getiren Metin Şenay olduğu anlaşıldı. Polis, Şenay’ın iş yerine düzenlediği baskında çocuğu kimliği belirsiz bir kompartımanda buldu.

Polis, zanlı Şenay’ın sesin dışarı çıkmaması için kapalı kompartımanı ses yalıtımı yaptırdığını belirledi. Ayrıca odadaki kağıtlarda “Dinle”, “Kesinlikle bağırma,” Konuşurken fısıltıyla konuş”, “Dükkana biri geldiğinde konuşma”, “Ayrıca ne dersem onu ​​yap” yazıyordu. “, “Beni dinlemezsen seni çok kırarım ve gerekirse öldürürüm” gibi yazılara rastlandı. (HABER MERKEZİ)

haber-derepazari.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu